Památné okamžiky závodních her - 1. díl

29. červen 2013 00:30 / Ondřej Švára / Téma / Diskuze (3)

Související hry

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20844088
Nelekejse napsal 30. 6. 2013 v 05.16

Ja byl amigac, takze moje prvni zavody byli Lotusy a byli paradni. Test Drive sem hral u kamose a pamatuju si hlavne to rozmlaceny predni sklo :D. N4S sem hral od prvniho dilu, ale teprv trojka, hot pursuit me dostala, koupil sem si totiz 4megovy voodoo a vypadalo to paradne, high stakes sem potom nehral a dostal sem se az k porsche a to je bomba.

Nahlásit nevhodný obsah

702226
Rastm4N napsal 29. 6. 2013 v 23.20

@NFS: Ježiš, na 3 minuty mi bylo zase dvanáct. :D Ne, vážně. Jak já tu hru zbožňoval. Jakmile člověk projel ty serpentýny a viděl druhého dojíždět v protisměru (a stupeň níž), věděl, že pokud neudělá fatální chybu, vyhrál. Taky se to dalo zajet o dost rychleji, přeci jen to auto z videa je veterán. V test driver modu se Alpy tuším jely taky, akorát že s Turbem (nebo Boxster, už nevím) a to to hned lítalo jinak. A člověk si dvakrát rozmyslel, jestli resetne takhle čistý závod a zaplatí pár stováků za ten nárazník, nebo to zkusí znova, načisto. Sakra, přesně tenhle typ závodů mi strašně chybí. Půl simulace, půl arkáda, s nádhernýma, neokruhovýma tratěma. Jinak: Schwarzwald ok, ale Corsica a Industrial naprosto špička. ;) Zvlášť pro mise test drivera. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20849924
Kominko napsal 29. 6. 2013 v 19.06

Z týchto troch hier som hral len Test Drive 1... neviem, či to bola moja prvá pretekárska gameska, lebo sa mi to obdobie dosť zlieva a vtedy od Accolade vyšli ešte iné, ako motorky a F1... ale Test bol asi prvý, fakt neviem.
Z tých časov si ešte pamätám Stunts, dali sa tam stavať bláznive kaskadérske dráhy :)

Nahlásit nevhodný obsah