Game Developers Session 2007

18. květen 2007 00:23 / Redakce Hrej.cz / Téma / Diskuze (4)

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
5081012
HiHi789 napsal 14. 9. 2008 v 00.13

Můžete si vy dva dole řešit své "spory" někde jinde. Mně to úplně ukradené.

Nahlásit nevhodný obsah

20811074
j.penaska napsal 4. 8. 2008 v 14.01

Skandální podnikání firmy Beneta.CZ v českém Second Life!
Tohle všechno byl podvod! Tiskové prohlášení firmy Jaroslav Peňaška - informační systémy (provozovatele www.virtualnisvety.cz a www.secondlife.sk) Beneta.CZ a pan Martin Dvořák alias Martin Duncker v Second Life nás i vás podvedli. Více na: http://www.virtualnisvety.cz/skandalni-… nebo na www.secondlifeprofessionals.com/vs

Nahlásit nevhodný obsah

20820912
slczspam napsal 12. 9. 2008 v 17.02

Pan Peňaška s naší společností v roce 2007 několik týdnů spolupracoval. Spolupráce byla z naší strany ukončena a od té doby je naše jméno vláčeno desítkami internetových diskuzí a jsme obviňováni ze lží a podvodů. Všechna tato obvinění jsou křivá a jsou motivována pouze osobním zviditelněním se pana Peňašky na úkor úspěšných aktivit naší společnosti. Hledáme veškeré právní cesty, jak se tomuto internetovému pronásledování bránit. Aktuální stav tohoto "sporu" zveřejňujeme na adrese http://secondlife.cz/jaroslav-penaska.

Omlouváme se všem čtenářům za obtěžování. Martin Dvořák, za tým společností BENETA.cz, s.r.o. a beVirtual, s.r.o.

Nahlásit nevhodný obsah

20811074
j.penaska napsal 13. 9. 2008 v 23.20

Pan Dvořák se chová jako každý zloděj chycený při činu - zkouší pošpinit moje jméno, aby svoje očistil. Ale narozdíl ode mne, který jsem o jeho podvodech předložil desítky nezpochybnitelných důkazů, tahle nula jen šíří špinavé pomluvy a spoléhá na svoje prachy na právníky, kontakty se zblbnutými novináři a na to, že dělá v SL zakázky pro Policií ČR, což považuji za potenciálně korupční chování a vyhazování peněz daňových poplatníků na živení podvodníků a jiných grázlů. Ale to je mi jedno - inteligentní lidé si jistě informace na Internetu dohledávají sami a podobným firmám a lidem se vyhnou obloukem. A ti ostatní - ať platí, když jsou hloupí. Na světskou spravedlnost v tomhle světě už nevěřím, ale pamatujte pane Dvořáku - boží mlýny melou pomalu, ale jistě a i když Vám to možná tady na Zemi projde, za Vaše zločiny se jednou jistě budete smažit v horoucím pekle!
Vysvětlení, co se přesně stalo, najdete zde: http://www.secondlifeprofessionals.com/…

Nahlásit nevhodný obsah