DOSové nebe: Normality

16. září 2014 15:00 / Tomáš Krajča / Téma / Diskuze (15)

Související hry

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
vhoo napsal 20. 9. 2014 v 23.10

Tomus má nejkvalitnější videa o tom není pochyb, nicméně neviděl bych to jako kritiku ostatních kluků. Celkově videa na hrej nemají aspon pro mě konkurenci , někdy je to pravda slabší ale udržuje si to úroven. Byl výborný tah dělat videa ve dvou, v jednom je to nuda a ve třech už chce každý něco říct a divák z toho pak tolik nemá. Jediné co bych pozměnil je častěji točit sestavou, chápu že to mají kluci jako vedlejšák ale přece jen by to chtělo častěji vidět Jirku Bigase či Petra Streckera. Myslím že když Vojta nebo Zdeněk musí táhnout 3-4 videa v týdnu je to poznat,

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Handz napsal 20. 9. 2014 v 01.42

Musim se pridat k chvalospevu na Tomuse. Skvela prace - na videa s nim se tesim vic nez rozvedena 40tka na ordinaci v ruzove zahrade. Corvus mi pise z duse.

Takhle pripraveny letsplay nebo retroclanek - to je naprosta bomba. Chtel bych retro lets play youtube channel jen s Tomusem:)

Nahlásit nevhodný obsah

20796783
mickthemage napsal 18. 9. 2014 v 11.48

tomus_: Jop, to je pravda. Z vlastnej skusenosti viem, ze ak sa k tomu clovek vrati cca po 20 rokoch je uplne... presne tam :) A smutne je, ze to plati aj o hrach, ktore hraval intezivnejsie ako tie ine.

A preto s usmevom casto chodim do toho failovania, i ked sa snazim, aby ho bolo co najmenej. Najviac som sa asi vyfailoval pri hrani Rick Dangerous, ale zas na druhej strane to k tej hre patri, a myslim ,ze zrovna to video vypalilo celkom dobre v konecnom dosledku. :)

Nahlásit nevhodný obsah

5671736
tomus_ napsal 18. 9. 2014 v 00.37

Gustavo: "údajně" mě pobavilo ;-) Ano, před vysíláním si vždy jednotlivé retro záležitosti snažím připomenout. Jsem totiž sebekritický a vím, že roky dělají své - to, že člověk něco uměl hrát, neznamená, že když si k tomu po patnácti letech sedne, samo to naskočí. A cíl je, abyste ze hry něco viděli, podle mě není moc velká zábava (nebo by nebyla po celou hodinu) vidět sice autentické, ale failování.

Samozřejmě mám proti klukům výhodu v tom, že hraju a píšu jednou za čas. Práce na webu je doopravdy "jako na kostele" - ostatně, měl bych o tom něco vědět ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20849887
HerrSpock napsal 17. 9. 2014 v 20.02

Corvus: Gustavo: Tohle se hezky čte. Mám to hodně podobný :) Dobrý pánové. Člověk v tom hned není sám :D

Zdeněk Princ - šéfredaktor: ...a tohle je samozřejmě pochopitelný ;)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Dasadek napsal 17. 9. 2014 v 16.32

Já nevím, mi teda současný stav vyhovuje. Většinou si vaše videa pouštím jen na pozadí, na půl obrazovky a na druhé něco dělám. Ony ty zajímavé/vtipné momenty se ke mě nějak profiltrují a pokud se o hru extra zajímám, tak si k ní nějaké informace seženu i sám. Navíc to pořád beru tak, že youtube videa jsou jenom dobrovolným tahem pro diváky a měli byste ocenit, že se kluci snaží dělat co nejvíce. Za mě teda všechno úplně v pohodě... :-)

Nahlásit nevhodný obsah

1236185
Zdeněk Princ napsal 17. 9. 2014 v 14.40

Corvus: Jak jsem už říkal mnohokrát - Tomusovi k nohám skládám hlubokou poklonu po každém článku i videu. Faktem ale zůstává, že na jednu věc se člověk zkrátka skvěle připraví, zvlášť když si skládá podklady pro článek. V běžném provozu webu bohužel nejsme s vojtou schopní připravit se na každou hru, včetně novinek, tak dokonale, protože to jednoduše není časově možné. Po celodenním kýblení aktualizací a spousty dalšího zařízování, které "není" vidět, jednoduše nikdo z nás už nechce/nemůže věnovat další hodiny (desítky hodin?) na to, abychom se připravili na další hodinové video. Pokud by byl Hrej pouze videoportálem a videa jedinou naší produkcí, pak je to bez pardónu, takhle to ale nejde.

Opravdu uvažuji nad tím, že se vás s koncem roku demokraticky zeptáme, jak si představujete vysílání HrejTV v příštím roce. Budeme mít jiné prostory, jiné možnosti, můžeme upozadit hraní a skutečně si jen vybírat a pečlivě, přepečlivě se připravovat na jedno gameplay video týdně. Možná tak budete spokojenější.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Gustavo napsal 17. 9. 2014 v 10.56

Corvus: Jako bys mi mluvil z duše :) Mně se líbí jak se Tomáš na každé video kde účinkuje připraví, zná informace o vývojářích a před hraním "naživo" údajně i doma trénuje :) Prostě profík v každém směru. Dřív jsem měl rád ještě P. Dobrovského, ale u něj už ten aktivní zájem o hry necítím jako dříve když psal do Levelu, z Tomuse to však stále proudí. Holt je vidět když někdo dělá něco co ho skutečně baví a peníze jsou až to vedlejší :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Corvus napsal 17. 9. 2014 v 08.52

Nebýt Tomáše v redakci, tak už jsem asi nad Hrej.cz zlomil hůl. Omlouvám se, že to píšu takhle natvrdo, ale tak to je. Jsem pamětník a jeho styl a skill (se kterým se ostatní v redakci nemohou vůbec poměřovat) při let's play mi sedne nejvíce. Tomusovi články se čtou samy, retro je nejlepší ze všech let's playů, jeho humor je mi blízký a navíc má celou řadu oblíbených her, knih a koníčků na kterých jsem od ranných '90 vyrůstal.

Ono je to přirozené. Už jsem prostě ve věku, kdy mě z novinek zajímají už jen zásadní věci (Zaklínač 3, Divinity: Original Sin) nebo naopak hry, na kterých jsem vlastně vyrostl (Wasteland 2 či chystané Pillars of Eternity, reedice Icewind Dale apod.). Takže mě logicky baví Tomusovo vzpomínání na staré časy mnohem víc než třeba takové přehypované a Destiny bez duše.

Nahlásit nevhodný obsah

20863377
chrisjurco napsal 16. 9. 2014 v 22.23

Sir Thomas Krajča :-D
Skvelý článok

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Princezna_Culaphorn napsal 16. 9. 2014 v 20.39

Tomáš Krajča na hrad

Nahlásit nevhodný obsah

-1
xlmnxxx napsal 16. 9. 2014 v 20.08

Tomus jako vždy parádní práce :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
RosťaJeSuper napsal 16. 9. 2014 v 20.00

Dochází mi superlativy

Nahlásit nevhodný obsah

-1
misor2 napsal 16. 9. 2014 v 19.35

Parádny článok, ako vždy ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Merlin napsal 16. 9. 2014 v 15.47

Palec nahoru..

Nahlásit nevhodný obsah